Świece intencyjne, rytualne - olejki

Ciepło emitowanego przez świece intencyjne światła robi wrażenie. Tym bardziej w dobie wszechobecnych neonów, ledowych diod, a także wyświetlaczy LCD. Moc tego typu świec ludzkość zna od zarania dziejów. Nieprzypadkowo przed wieloma wiekami po świece rytualne sięgały osoby takie jak choćby wróżki, wyrocznie i znachorzy. Dzisiaj z kolei tego typu produkty z powodzeniem odnajdują zastosowanie u terapeutów, trenerów rozwoju osobistego i uzdrowicieli. Sprawdź, jakie mamy w ofercie świece intencyjne oraz olejki rytualne, a następnie dołącz do grona zadowolonych klientów.

  • nowość

Świece do rytuałów — co to jest?

Świece do składania intencji to źródło światła, które ma ogromną moc. Możesz wykorzystać je do składania intencji. Dzięki energetycznemu „uszlachetnieniu” dostępnych produktów masz pewność, że rytuał palenia ich wesprze Cię w osiągnięciu konkretnych celów. Wysokoenergetyczne świece rytualne mają ogromny wpływ na rzeczywistość, a paląc je, warto zwrócić uwagę na aktualny cykl Księżyca.

Wiele świec dostępnych w tej kategorii ma następujące właściwości:

  • oczyszczanie blokad,
  • wzmacnianie energii komunikacji i dialogu ze świadomością,
  • wspieranie jasnowidzenia, czucia i słyszenia w prawdzie,
  • wspomaganie intuicji, rozumienia i geniuszu,
  • harmonizacja zdolności postrzegania wielowymiarowego.

Poszczególne właściwości różnią się jednak w zależności od konkretnego produktu, a także od koloru świecy. Barwa ma bowiem w ezoteryce niemałe znaczenie. Na rynku można znaleźć świece intencyjne w kolorach: czerwonym, czarnym, różowym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim, indygo, fioletowym, białym oraz złotym. Warto zapoznać się z właściwościami poszczególnych kolorów przed dokonaniem zakupu.

Czym są olejki rytualne?

Olejki rytualne to substancje, które dzięki swoim składnikom, a także sposobie przygotowania odwołują się do danego bóstwa i żywiołu. Podobnie jak wykorzystywanie świec do rytuałów wykorzystanie olejków także ma przynieść konkretny rezultat. Nierzadko zatem stosuje się je do namaszczania magicznych artefaktów oraz rytualnych przedmiotów. Dzięki wspomnianym produktom możliwe jest nacieranie zarówno siebie, jak i innych osób oraz przedmiotów i narzędzi rytualnych. Tego typu preparaty były używane przez naszych przodków już wieki temu.

Niektóre olejki eteryczne można wykorzystać również w leczeniu depresji, stresu, niskiej pewności siebie, napięcia, strachu i histerii. Nierzadko również są one używane w waporyzatorach, a także do masażu i jako dodatek do kąpieli.

Dla przykładu olejek z lawendy doskonale nadaje się zarówno na pościel przed snem, jak i do złagodzenia sporadycznego podrażnienia skóry. W połączeniu z wodą w sprayu może zadziałać jako odświeżacz do szafy lub samochodu. Koniecznie sprawdź wszystkie dostępne olejki eteryczne.

Olejki i świece rytualne — sklep Moc Świadomości

Dlaczego warto postawić na dostępne w tym sklepie świece intencyjne i olejki rytualne? Przede wszystkim dostępne produkty znacznie lepiej niż zwyczajne świece sprawdzają się podczas składania intencji, afirmowania oraz we wszelkiego rodzaju procesach rozwojowych. Po drugie, do każdego produktu dołączony jest opis, który wyjaśnia, w jaki sposób palić świecę intencyjną. Po trzecie, wyroby z tego sklepu cechuje bardzo wysoka jakość. Ma to miejsce także w przypadku olejków. Na uwagę w sklepie Moc Świadomości zasługują również atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl